Referencie

Už od puberty som mala problém s nepravidelnou menštruáciou. Neskôr, keď som navštívila doktora, nasadil mi lieky bez akýchkoľvek vyšetrení. Menštruáciu som vďaka liekom potom mala, ale aj to nebola úplne pravidelná. V období, keď sme sa s manželom neúspešne snažili o bábätko, rozhodla som sa pre „tradičnejšiu medicínu“. Vysadila som lieky a začala chodiť na akupunktúru. Tam som pochopila, že musím urobiť pre seba niečo viac a potrebujem zmeniť moje stravovacie návyky. Vďaka Vám som si uvedomila, ako zle som sa stravovala a že stravou sa dá odbúrať veľa problémov. Ako prvé zmizla bolesť hlavy a únava, ktorú som pociťovala takmer celý deň.  Najdôležitejšie zo všetkého je si udržať pozitívne myslenie aj keď požadovaný výsledok stále neprichádza. Pochopila som, že všetko so všetkým súvisí a zlepšením stravovacích návykov, cvičením a správnym myslením napokon menštruácia prišla. Cyklus sa mi obnovil a už 3. krát po sebe som dostala menštruáciu. Verím, že čoskoro dosiahnem svoj cieľ – otehotnieť a samozreme aj potom využijem Vaše služby.

K.

—————————————————————————————————————————————–

 

Vďaka radám ktoré dostávam od Ľubky som za mesiac a pol dal dole 7 kg,  čo je super. Jedálniček mám dobrý a hlavne zdravý. No aj tak veľká vďaka Ľubke – keby sa tak nezaujímala ako žijem a čo jem, asi by som si tak na tom záležať nedal. ďakujem

Michal, 33 rokov

—————————————————————————————————————————————–

Jedálniček od teba je neuveriteľne chutný a inšpirujúci.

Jana


Polévka z červené řepy se stala jednou z mých nejoblíbenějších. Příštím pokusem bude vegan verze „koláče pro bledé tváře“. Děkuji za tipy a inspiraci

M.

—————————————————————————————————————————————–

Ľubka ma hneď na prvý pohľad zaujala a bola som milo prekvapená jej príjemným prístupom a množstvom vedomostí o zdravom stravovaní. Hoci ja sama som zdravotník a mám toho o tejto téme dosť naštudované, zistila som, že oproti Ľubke som úplný amatér.

Pristupuje ku svojej práci veľmi zodpovedne, je milá a asertívna. Čo sa mi ale páči najviac je fakt, že nezatracuje žiadne jedlo, ale snaží sa klienta len upozorniť, kde pridať a kde zas ubrať, skrátka nenápadne vás dovedie k tomu, aby ste začali o tom, čo si dávate do úst, aj rozmýšľať.

Informácie ktoré som od nej dostala boli správne a snažím sa podľa toho aj vyberať si jedlo. 

Je ešte krátky čas na celkové hodnotenie ako mi to pomáha pri mojom predsavzatí byť ešte aj v mojom veku zdravá a vitálna /mám 62 rokov/, ale ak vydržím v začatej ceste, t.j. rozmýšľať čo jem a popritom aj cvičiť, tak určite o pár mesiacov sa výsledok dostaví.

Ľubka srdečná vďaka a prajem ešte veľa spokojných klientov.
Marta, 62 rokov


 

Som maximálne spokojná so službou ktorú som využila a som veľmi vďačná za informácie, ktoré som dostala. Tie čo sa týkajú stravy som už uplatnila aj v praxi, tie ostatné istotne ešte uplatním. Som rada, že som mohla využiť túto príležitosť a určite by som ju odporučila aj príbuzným a známym.
Karina, 25 rokov


 

Využil som individuálny plán na chudnutie a úpravy stravovacích návykov formou konzultácií.
Dozvedel som sa viac o tom, ako funguje ľudský metabolizmus a aký majú na to vplyv hormóny a strava.
Už niekoľko týždňov spolu pracujeme na úprave životosprávy a dostavili sa aj výsledky. Hmotnosť sa znížila a cítim sa lepšie.
Do cieľového stavu je to ešte ďaleko, ale som presvedčený, že sa tam dostanem a v optimálnom stave sa aj udržím.
Oceňujem profesionálny prístup a znalosti Ľubice. Dal som sa do správnych rúk.
Ďakujem.

Peter (50)


 

Ahoj Ľubi, chcem Ti veľmi pekne poďakovať za dnešnú konzultáciu. Pomohla mi trošku sa odštartovať správnym smerom. Zmeniť malé detaily za účelom skvelého výsledku a pocitu.
Vďaka za Tvoj profesionálny prístup.

Eva, 35 rokov

—————————————————————————————————————————————–

Moja prvá návšteva u výživovej poradkyne sa uskutočnila približne pred polrokom. Vtedy som si už nevedela dať rady so svojimi hormonálnymi problémami. Po vysadení HAK sa mi môj cyklus nemohol vrátiť do normálu, a veľmi ma to trápilo.

Prešla som si rôznymi doktormi, cez endokrinológiu, vyšetrenie nadobličiek, hormonálne faktory, diagnostikovali mi PCOS. Už pol roka som bola bez pravidelného cyklu a menštruáciu som bez vyvolania ani nemala. Preto som sa to rozhodla riešiť po svojom. Po porade s výživovou poradkyňou, p. Ľubicou Antolik Novákovou som nasadila do stravy viac zdravých tukov, ako aj napríklad rybí olej, semiačka, samostatne ryby, orechy a urobila som zmeny v svojom životnom štýle. Hormóny sa mi postupne upravili, čo potvrdil aj môj lekár. Menštruácia ale stále neprichádzala prirodzene. Samozrejme, veľa zohrala aj psychika, pretože v tomto období som sa aj rozišla s dosť despotickým priateľom, ktorý ma držal na krátko. Moje telo mi možno tým chcelo povedať, že dokým si nezačnem vážiť samú seba, mať sa rada a nie stále sa niekomu prispôsobovať, tak ten menzes ani nepríde.

A tak aj bolo, po cca 2 týždňoch po rozchode a po znormalizovaní stravy menzes prišiel – takže cyklus sa mi po roku obnovil. Teraz to už bolo druhykrát, čo sa mi takto moje telo poďakovalo. Som veľmi vďačná za to, že som u p. Novákovej bola a že mi vysvetlila súvislosti, ktoré som dovtedy nevnímala. Pretože telo je jeden celok a potrebujeme sa o neho starať ako na fyzickej, tak aj na psychickej úrovni :)

K.

—————————————————————————————————————————————–

Úprimne: myslel som si, že dostanem nudnú štatistiku a striktný jedálniček :o)). Vo Vašom prípade, som bol milo prekvapený – priznávam, čítal som si to asi 3x – ako dobrú knihu!!! /a ja rád čítam/.
Úplne ma nadchlo, ako málo toho viem o jedle, ktoré konzumujem a pritom, si človek potrpí na kvalitnú obuv, oblečenie, auto, bezpečnosť a nad potravinami v takomto smere vôbec nerozmýšľa a konzumuje „stádovo“ teda, čo mu naservíruje okolie.
T.